March 5th, 2009

Що таке міні-гольф


Міні-гольф - це спортивна гра, яка є не тільки формою відпочинку і розваги, але і цілком офіційною спортивною дисципліною по якій проводяться змагання всіх рівнів, аж до Чемпіонатів Світу.

За своєю суттю міні-гольф аналогічний “великому” гольфу: метою гри є на кожному полі уразити лунку за найменше число ударів.
Проте якщо гольфіст використовує цілий набір ключок для виконання різних по висоті і дальності ударів з різних поверхонь, то міні-гольфіст користується всього однією ключкою - паттером, оскільки його гра зводиться до ударів, що “котять”, на штучному покритті майданчика.

Тому міні-гольф:

  • доступний і демократичний, оскільки не вимагає скільки-небудь значних витрат на інвентар і дорогі поля;
  • не знає вікових обмежень, оскільки не вимагає спеціальної фізичної підготовки, а тільки концентрації уваги, техніка виконання і координації;
  • видовище і азартний, оскільки дія відбувається на обмеженому просторі, безпосередньо на очах учасників і глядачів.

Грайте в міні-гольф!

Коротка історія міні-гольфу

Спортивна гра, відома як МІНІ-ГОЛЬФ (Minigolf, Miniature Golf) в її початкових різновидах існує більше ста років.
Проте, строго кажучи, змагання, що проходили в Англії ще в кінці 19-го - початку 20-го століть, а також система полий, клубів і турнірів “Tom Thumb Golf”, що отримала розвиток в довоєнних США, були більшою мірою змаганнями по паттінгу як складовій великого гольфу.
Становлення міні-гольфу як самостійного виду спорту в даний час офіційно відносять до 1953 року, коли швейцарський архітектор Поль Бонгині побудував перший спеціалізований майданчик для міні-гольфу в його сучасному розумінні і запатентував назву Minigolf.
П’ятьма роками пізніше в Германії Альберт Хесс створив перше поле з сучасним штучним покриттям, після чого міні-гольф почав стрімко розповсюджуватися по Європі, а згодом отримав визнання і на інших континентах.


Tags: , , , , , ,

Міні гольф


Схожі записи

footer
Copyright © 2009  Гольф  »  Міні гольф
, 0.538 seconds, 1.363 Mb2198